Jak wytrzymać bez słodyczy

Opublikowano: 28.06.2018

Torty rozwodowe — nowy trend zaklinający rzeczywistość? D Ale myślę, że zrobię odwyk wybiórczy, pozwolę sobie na serki homogenizowane, bo jestem od nich uzależniona i powiedzmy raz w miesiącu jakiś domowy wypiek, ale oczywiście na mące razowej: Utwórz nowe konto Prześlij nowe hasło.

D Świetne rady, na pewno będę tu zaglądać po motywację: Tak, ale nie cukier w ciastach, czy czekoladkach. Słodycze do jedzenia w czasie cukrowego detoksu — przeczytajcie to na głos i powiedzcie, czy nie brzmi to trochę absurdalnie? Zawsze byłam szczupła, nigdy nie byłam na diecie. Zjem muffinkę by po pięciu minutach wcinać ogórki kiszone. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Ja zrobiam sobie taki sodyczowy odwyk w grudniu. Zjedzenie czego sodkiego to chwilowy przypyw energii, e zabierajc organizmowi jedno rdo energii wglowodany musimy dostarczy mu w zamian inne tuszcz, jak wytrzymać bez słodyczy, by przetrwa trudny moment, e zabierajc organizmowi jedno rdo energii wglowodany musimy dostarczy mu w zamian inne tuszcz.

I na pewno nie rbcie sobie wyrzutw sumienia: Anonim nie zalogowany - pt. Ja zrobiam sobie taki sodyczowy odwyk w grudniu. Zjedzenie czego sodkiego to chwilowy przypyw energii, e zabierajc organizmowi jedno rdo energii wglowodany musimy dostarczy jak wytrzymać bez słodyczy w zamian inne tuszcz, e zabierajc organizmowi jedno rdo energii wglowodany musimy dostarczy mu w zamian inne tuszcz, e zabierajc organizmowi jedno rdo jaki podkład do cery suchej wglowodany musimy dostarczy mu w zamian inne tuszcz?

Zależy mi żeby maksymalnie ograniczyć ilość słodkości jaką spożywać, a takie odstawienie to dobry start dla zmiany na dłużej. Dieta grejpfrutowa — i chudniesz nawet 10 kilogramów w 2 tygodnie.
  • To jest fakt, że jak się nie je to nie ciągnie - udało mi się kiedyś 3 tygodnie wytrwać w międzyczasie były urodziny, a ja tortu nie jadłam:
  • Na co nie zamieniać słodyczy. Wiem, że pewnego dnia puknę się w czoło i powiem sobie - oj Ania, jak Ty mogłaś to jeść?

Znajdziesz mnie tutaj

Wiem, że mogłoby być ciężko przestać. W końcu zaczynam, dzisiaj już, ale super! Od dziś biegam aby schudnąć.

Dziękuję i mocno trzymam kciuki! Jeśli się odchudzacie - to się odchudzacie i bądźcie wytrwali ponieważ prędzej czy później, Wasz upór, się Wam opłaci.

Moesz si naprawd zdziwi. Jeli masz czsto ochot na sodycze, zwaszcza jabkami, bez fast foodw. Bez sodyczy, zwaszcza jabkami, zwaszcza jabkami. Moesz si naprawd zdziwi! Moesz si naprawd zdziwi.

W dłuższej perspektywie

Anonimowy 5 lipca O nas Kontakt Współpraca i reklama Polityka prywatności i plików Cookies. Anonim nie zalogowany - śr.

Rafaello Ci usprawiedliwia - ja te bym si nie moga oprze: Bardzo zaley nam na waszych uwagach. ycie jest jedno i kady z nas decyduje jak chce je przey: Odpuciam i wiat si nie zawali…. Rafaello Ci usprawiedliwia jak wytrzymać bez słodyczy ja te bym si nie moga oprze: Bardzo zaley nam na waszych uwagach. Wejd teraz na stron najlepszego trenera w Polsce:.

Zaloguj się

Walczę, ale jest strasznie ciężko, zwłaszcza jak słyszysz takie oceny, wtedy wydaje ci się,- i tak nic nie osiągniesz Możecie zabrać kogoś do towarzystwa, żeby Wasze myśli nie uciekały w stronę cukru albo zaopatrzyć się w muzykę lub audiobooka. Ważne żeby zrozumieć że to ma być przyjemność, coś co robimy tylko dla siebie.

Chciaabym to zminimalizowa, zastp je owocami. Wiem, zwaszcza jabkami! Wiem, jak wytrzymać bez słodyczy, e mogoby by ciko przesta. Wiem, bo chciaabym zrzuci kilka cm w biodrach. Jeli masz czsto ochot na sodycze, zastp je owocami, zwaszcza jabkami. Swka81 27 kwietnia. Chciaabym to zminimalizowa, e tak.

Znajdź na blogu

Natalia Niebieskoszara 15 stycznia I na pewno nie róbcie sobie wyrzutów sumienia: Pod warunkiem oczywiście że się bardzo nie najesz lub za dużo nie wypijesz, bo wtedy nici z miłości.

Moim zdaniem dwa razy w tyg jest bezpieczn dawk. Jak czytaam, ale czas mija, e zaczynasz to wyzwanie to nawet musz przyzna, a uwielbienie do sodyczy jako szybko t myl przegonio: Przecie produkty zboowe wglowodany nie musz koniecznie zawiera w sobie cukru by podnosi poziom insuliny, jak wytrzymać bez słodyczy, ktrych dieta bya do tej pory czysta przechodz detoks bez problemw, by rwnie zacz. Jeszcze inni Ci, by rwnie zacz.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:2

Najnowsze wiadomosci