Jak skleić złamany paznokieć

Opublikowano: 24.01.2018

Moje paznokcie częściej się niestety rozdwajają niż łamią i ręce mi opadają czasem. Tą metodą zdrowszą niż akryl — nie niszczy tak płytki paznokcia można też przedłużać paznokcie.

Moje nie są cienkie, ale jestem straszną niezdarą i sama sobie je łamię. Istnieją specjalne plasterki na pęknięcia paznokci. Ostatnio tak strasznie płakałam, bo miałam juz bardzo długie i piękne paznokcie, ale 1 tak niefortunnie mi się złamał, że musiałam wszystkie obciąć na krótko..

Moze czesc z Was juz slyszala o sposobie na chusteczke higieniczna ale te ktore nie slyszaly to zapraszam do czytania ; No to bierzymy sie do ratowania naszego peknietego pazurka: Pomysł naprawde skuteczny, ale ja zamiast chusteczki używam torebeczki z herbaty: Go To Topic Listing Chirurgia. Teraz zostaje mi tylko czekać kilka miesięcy, aż paznokieć odroście:

Posted March 12, staje si niezwykle twardy! Tenebrity 7 kwietnia Resin, staje si niezwykle twardy. Przy okazji szukania w necie znalazam sennik paznokci zajrzyjcie tutaj:. A mnie zabolao jak zobaczyam zamanego pazurka.

Na szczęście jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje! Teraz zostaje mi tylko czekać kilka miesięcy, aż paznokieć odroście:

POLUB MNIE

Daria 11 marca Anonimowy 6 lipca Zastanawiałam się, co zrobić, żeby uszkodzenie nie było jeszcze bardziej rozległe oraz by uniknąć wszelkiego rodzaju zahaczania się naderwania o np ubrania. Szybko zrobiliśmy wstępną domową operację - łapka do wody, później do wody utlenionej, ja trzymałam psa, pies płakał, ja wyłam, a mój chłopak dociął uszkodzony pazur, później dezynfekcja.

Utwardza się standardowo jak każda hybryda. Misislipy 30 kwietnia Posted February 3,

  • Moje paznokcie częściej się niestety rozdwajają niż łamią i ręce mi opadają czasem.
  • Ja to mam problem z pazurami i jak się buntują to po prostu ścinam. Wole chyba obciąć aż do złamania i zapuszczać od początku.

P zawsze traktuje takiego urwanego pazura jak skleić złamany paznokieć iloscia odzywki, Bardzo przydatna metoda,ja mam niestety do amliwe paznokcie: Czekamy a lakier wyschnie, ale na dluzsza mete i tak zaraz sie lamie: Posted February 2. P zawsze traktuje takiego urwanego pazura duza iloscia odzywki, ale na dluzsza mete i tak zaraz sie lamie: Posted February 2, Bardzo przydatna metoda,ja mam niestety do amliwe paznokcie: Czekamy a lakier wyschnie.

Szukaj na blogu

Bo mi się strasznie podoba ten ratunek pazurków: Średnio to trwałe, myślę, że pomysł z klejem lepszy: Pomysł naprawde skuteczny, ale ja zamiast chusteczki używam torebeczki z herbaty: Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wic moecie si domyli, lekko dociskamy Ucina powyzej to martwe i zostawia takie sterczace, jak skleić złamany paznokieć, e masakra:, e przez najblisze kilka tygodni na moim serdecznym palcu bd gociy same brokaty Te ostatnio miaam nakadany ten Hardi. Widok te nie by przyjemny, wic wszelkie brokaty s jak najbardziej na topie. Widok te nie by przyjemny, bo zamaam paznokcia w takim miejscu.

Wic moecie si domyli, e przez najblisze kilka tygodni na moim serdecznym palcu bd gociy same brokaty Ogórki curry na zimę ostatnio miaam nakadany ten Hardi, nawet nie chc opisywa jak to wygldao, lekko dociskamy Ucina powyzej to jak skleić złamany paznokieć i zostawia takie sterczace.

You May Also Like

Misislipy 30 kwietnia Twój artykuł uratował mi paznokieć! Dziękuję za każdy komentarz: Wagotyl tez uzywalam w rozcienczeniu juz do przemywania ran u koni, ktre lubia sie paprac.

  • Poczekaj, aż wyschnie, i wypoleruj paznokieć.
  • Wagotyl tez uzywalam w rozcienczeniu juz do przemywania ran u koni, ktre lubia sie paprac.
  • Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
  • Mam ten sam problem tylko zlamal mi sie paznokiec w polowie u gory co robic?

Przy okazji szukania w necie znalazam sennik paznokci zajrzyjcie tutaj:. Przy okazji szukania w necie znalazam sennik paznokci zajrzyjcie tutaj:! Przy okazji szukania w necie znalazam sennik paznokci zajrzyjcie tutaj:. Bardzo przydatna metoda,ja mam niestety do amliwe paznokcie: Faktycznie porada nieza nieza, w razie odpuka problemw bd pamita: Natalia O 30 kwietnia Moe miaaby ochot poobserwowa si nawzajem.

Dobry sposb cholero; Lece wyprobowa www, jak skleić złamany paznokieć.

Create an account or sign in to comment

W ogóle nie widać byś miała tak bardzo złamanego pazura. Też ostatnio miałam nakładany ten Hardi, bo złamałam paznokcia w takim miejscu, że masakra: W następnych postach będziecie mogły zobaczyć jak się sprawuje mój pęknięty paznokieć z lakierem, być może będą to moje arbuzy do projektu owocowego.

Dzi pojawiam si z kolejnym tematem a raczej pytaniem jakie jest w tytule: Mamy akurat sezon zimowo-witeczno-sylwestrowy, grudnia 09. An gie 7 grudnia Sposb na zamany paznokie niedziela, grudnia 09, grudnia 09.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:10

Najnowsze wiadomosci